Co nabízí půjčka
"bez doložení příjmu"

Ne všichni žadatelé o půjčku jsou ochotni dodat potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Ať už jsou jejich důvody jakékoliv, nechtějí svého zaměstnavatele žádat o razítko a podpis u potvrzení o příjmech. Naštěstí na finančním trhu existují online půjčky bez doložení příjmu, u kterých se tomuto kroku lze vyhnout a výši příjmů doložit jinak - napríklad výpisem z bankovního účtu.

Bezúčelové půjčky bez registru

Půjčka bez dokládání o příjmu online je úvěrem na cokoliv s vyřízením přes internet a bez nutnosti papírového potvrzení příjmů. Většinu se zároveň jedná o půjčku bez registru. Vhodná je pro živnostníky, ženy na mateřské a rodičovské dovolené, důchodce nebo studenty. Preferovat ji ale mohou i zaměstnanci. Zkrátka je určena pro všechny, kteří se nechtějí zaobírat dokládáním orazítkovaného potvrzení svých příjmů.

Pro koho je půjčka určena

Poskytovatelů, kteří mají v nabídce svých finančních produktů i půjčku bez papírového doložení, je dostatek. Absence byrokracie je samozřejmě něčím vykompenzována. Většinou se jedná o cenu půjčky nebo omezení její výše. Většina žadatelů o tyto půjčky má zájem o několik tisíc korun, které jim „vytrhnou trn z paty“ při nečekaných výdajích, či pomohou překlenout období do další výplaty.

Bleskové vyřízení

Obrovskou výhodou online půjček je jejich bleskové vyřízení. Peníze lze získat na bankovní účet, v menším procentu případů i na ruku. Doba převodu peněz na účet klienta je různá, o d několika málo minut po několik dní. Záleží na tom, jakou banku má poskytovatel, a jakou klient. Ideální je ten stav, kdy oba mají účet u stejné banky.

Jste ochotni ručit?

Půjčky "bez papírování" nabízejí hlavně nebankovní subjekty. Úročeny jsou vyššími úroky a může být vyžadováno ručení movitými věcmi či nemovitostmi. Důležité je pozorně pročíst smlouvu, mít jasno ohledně podmínek, úrokové sazby, RPSN, ručení, výše poplatků a doby splacení.

Na co je rychlá půjčka online určena

Díky půjčce, která je vyřízena během několika málo hodin, se dají řešit nenadálé události, zaplacení složenek, na které už nevyšly peníze, porucha důležitého spotřebiče, oprava auta a další záležitosti. Určitě se nedoporučuje brát si takovou půjčku na dovolenou nebo věci, které by počkaly a dá se na ně ušetřit.